Starburst, Devil’s Delight i Blood Suckers

NetEnt jest twórcą oprogramowania popularnej gry Starburst. O niej chyba też nie ma za bardzo, co się rozpisywać. Jest to typowy automat do gry, który przypomina te, które znamy właśnie z lat 90-tych. Jest to gra, w tak zwanym stylu retro. Warto się jej przyjrzeć choćby z tego powodu, aby przypomnieć sobie jak dawniej wyglądała tego typu rozrywka. Na pewno nikogo nie zawiedzie. Przyciąga grafika – retro, której akcja przenosi się do przestrzeni kosmicznej. Błyszczy, świecą diamenty. Po prostu przyciąga wzrok. Ma 5 bębnów i 10 linii. Wygrane liczą się w niej od prawej do lewej strony. Aby rozpocząć na  niej grę trzeba ustawić spina: stawkę, poziom i wartość monety.

Z video automatów warto sięgnąć po Devil’s Delight. Znajdziemy w niej pięć bębnów i trzy rzędy. Po losowaniu ukarzą się diabelskie symbole – serce, znak 666, nagrobek, śmierć z kosą czy piękną diablicę. W rundzie bonusowej zaś trzeba dopasować siedem grzechów głównych do siedmiu osób. Do tego dodaj kilka rund bonusowych, jak na przykład mnożnik wygranej, dziki symbol. Złoty Pyłek zaś oznacza natychmiastową wygraną.

W podobnym klimacie, tyle że w wersji z wampirami, utrzymana jest gra Blood Suckers  i Blood Suckers 2.  Pod względem graficznym jest wyjątkowo atrakcyjna, o czym świadczą opinie graczy. Składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 25 linii. Najbardziej atrakcyjnym bonusem są free spiny. Wylosowanie już 3 symboli Scatter oznacza 10 darmowych spinów. Co najmniej 3 symbole Bonus oznaczają Hidden Treasure, czyli rundę bonusową. Do tego wypłacalność tej gry wynosi prawie 97%.  To gwarant częstych wygranych i licznych gier bonusowych, a więc wyjątkowo dobrej zabawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *