Jackpoty Mega Fortune

Mega Fortune oferuje trzy różne jackpoty do wygrania: Rapid, Major i Mega. Najszybciej rośnie Mega, bo ponad 5% wpłaconej do automatu kwoty trafia właśnie do jego puli. Rapid i Major zaś powiększają się tylko o 1%. Średnie kwoty z nich uzyskane bardzo od siebie odbiegają. Rapid wypłaca około 500 euro, Major, 50 tys. euro, Mega zaś… 4 miliony euro! To statystyki, bo jak pokazuje praktyka kwoty te mogą się różnić. Przypomnijmy, że w Mega Fortune rekordowa wygrana wyniosła ponad 17 milionów euro. Różne też są czasy wypłacania. I znów statystyka: najmniejszy pada średnio 5 razy w ciągu dnia, a Major 1-2 razy w miesiącu.

W Mega Fortune często można trafić na symbol scatter. Jeśli trafisz trzy dostaniesz free spiny. Jeśli trafisz kolejne dwa dostaniesz kolejne darmowe obroty bądź mnożnik wygranej. Ten ostatni pomnoży wygraną przed 5. Częstotliwość pojawiania się symbolu scatter z kolei jest zależna od stawki za spina. Im większa, tym częściej się pojawia.

Wypłacalność Mega Fortune kształtuje się na poziomie 96,6%. Nawet jeśli nie trafisz głównego jackpota i tak gra może być wysoce opłacalna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *